Oldalsáv

Cél a jó szakemberképzés

2017. október 4.
A héten a "Szakmák hete" elnevezéssel indított programsorozatot a Dunaferr iskola. Előadások keretén belül hétről-hétre más és más szakmák mutatkoznak be. Tartalmas előadások, versenyek, bemutatók jellemzik majd ezeket a heteket.

Az ISCAR Hungary Kft. képviseltette magát az iskolánkban, a gépi forgácsolók szakmai hetére érkezve, és tartott rendkívül színvonalas előadást a tanulóink és oktatóink számára.
A forgácsoló szerszámok gyártásával és értékesítésével foglalkozó cég innovatív megoldásai, fejlesztései újdonságot jelentettek mindenki számára. A program remekül szolgálta a tanulók tudásának elmélyítését, szélesítését, úgy gondoljuk így könnyebb lehet majd a munka világában megállni a helyüket.

 

Kapcsolat

Dunaújvárosi Szakképzési Centrum

H-2400 Dunaújváros, Római krt. 51.
+36 25/743-136
+36 25/745-859 (fax)
titkarsag@dunaujvarosiszc.hu