Oldalsáv

Repülnek a Lorántffy tanárai

2019. június 13.
A tavalyi sikeres pályázat arra ösztönözte a Lorántffy iskolát, hogy idén is pályázatot nyújtson be az Erasmus+ KA1 köznevelési mobilitási projekt megvalósítására. Májusban érkezett a hír, hogy ismét sikerült terveikhez támogatást nyerni!

Idén már hat kollégánk vesz részt a projektben. Mindannyian izgatottan várják a további teendőket, a szerződéskötést, a kurzust, a szállás- és repülőjegy-foglalást.
Ketten Barcelonában egy-egy módszertani képzésen vesznek majd részt, ketten Dublinba mennek képzésre, egy kollégánk Regensburgba (idén először német nyelvterületre is szervezünk képzést) utazik majd, a vezetői képzés pedig Máltán lesz.
A különböző kurzusok úgy kerültek kiválasztásra, hogy az ott elsajátított ismeretek, módszerek minél inkább segítsék iskolánkban a lemorzsolódás csökkentését. A pályázat lehetőséget kínál nemzetközi kapcsolatok kialakítására is, melyek által a későbbiekben eredményes együttműködést alakíthatunk ki akár tanulóink között is.


 

Dunaújvárosi Szakképzési Centrum

H-2400 Dunaújváros, Római krt. 51.
+36 25/743-136
+36 25/745-859 (fax)
titkarsag@dunaujvarosiszc.hu